Головна | RSSВівторок, 17.09.2019, 21:13

Сніжківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Валківської районної ради Харківської області

Меню сайту
Гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Поиск
Форма входа

Інформація про школу

Інформація
про Сніжківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів
Валківської районної ради Харківської області
(станом на 1 вересня 2019 р.)
Рік заснування 1954
Директор школи Масюк Людмила Олександрівна
Потужність закладу  320 уч.
Контингент учнів У 2019/2020 навчальному році навчається 142 учні, із них: учнів 1-4-х класів – 55 дітей, 5-9-х класів – 66 дітей, 10-11-х класів – 21  дитина.
Випускників 9 класу – 14 учнів.
Випускників 11 класу – 13 учнів.
Мова навчання Українська.
Профільне навчання Навчально-виховний процес у старшій школі здійснюється за: у 10 класі - за рівнем стандарту; профільні предмети - українська мова та література; в 11 класі - за універсальним профілем.
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 25 педагогів (один педагог-сумісник), із них: 22 чол. мають вищу освіту, 3 чол. - неповну вищу освіту
Вищу кваліфікаційну категорію мають 3 чол.
І кваліфікаційну категорію – 8 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 3 чол., категорію «спеціаліст» - 11 чол., звання «Старший вчитель» має 1 чол.
Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням забезпечено: 5 дітей-сиріт, 1 дитини, батьки якої були учасниками бойових дій в зоні АТО , 6 дітей з малозабезпечених сімей, 49 учнів 1-4 класів та 13 - за батьківські кошти.
Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над темою «Формування та розвиток професійної компетентності учителя у сучасному освітньому просторі на основі педагогіки партнерства та принципу дитиноцентризму».
Гурткова робота У школі 2019/2020 навчальному році працюють гуртки «Початково-технічне моделювання», «Художня вишивка», "Моделювання іграшок - сувенірів", «Рукоділля», "Зірниця"(БДЮТ), «Футбол»(ДЮСШ), "Географічне краєзнавство"
Підвіз учнів та вчителів До закладу потребують підвозу 60 учнів та 5 учителів. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 2 комп'ютерних класи – 12 ПК, підключених до мережі Інтернет, спортивна зала, їдальня

Бібліотечний фонд налічує 7889 примірників художньої та навчальної літератури.

 

Досягнення вихованців

 

Високих результатів у ІІ (районному) етапі предметних олімпіад досягли такі учні:

Кулак Дарина – ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з англійської мови;

Кулак Дарина – ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з біології;

Несен Ольга - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з біології;

Демченко Марина - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з трудового навчання;

       Рибницька Валерія – ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з української мови та літератури;

       Несен Ольга - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з української мови та літератури;

      Гойденко Анастасія - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з української мови та літератури;

Також з метою розвитку інтелектуальних здібностей учні нашої школи приймали участь у:

  •  Міжнародій природознавчій грі « Геліантус» серед 16 учасників 13 стали переможцями. Отримали грамоти з біології: Троян Б., 10кл., Посмітна А., 10кл., Миргородський Д., 5кл, з хімії – Рибницька В., 8кл, Гура В.,10 кл. нагороджена дипломом ІІІ ступеня та подарунками.
  • Всеукраїнському конкурсі  англійської мови «Гринвіч» взяли участь 9 учнів,  3 учні отримали золоті сертифікати  (Миргородський Давид, Рибницька Валерія, Зягун Антон), 2  учні отримали срібні сертифікати ( Іщик Ліліана,  Собакар Владислав), 2 учні отримали бронзові сертифікати  (Демченко Марина, Магріані Єлизавета), 2 учні отримали сертифікати учасників           ( Гойденко Анастасія та Попова Валерія);
  • Міжнародному математичномуконкурсі «Кенгуру» взяли участь 31 учень, з яких 4 показали «добрий» результат, а саме: Іщик Л. (5 кл.), Рибницька В. (7 кл.), Іщик К. (9кл.), Кулак Д. (11 кл.)
  • «Соняшник» - з 21 учасника отримали дипломи на шкільному рівні 10 учнів.
  • Міжнародному конкурсі знавців української мови імені П.Яцика – ІІ місце учень 3 класу Аксьонов Хижняк Олександр.
  • Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – Миргородський Давид – ІІ місце, Рибницька Валерія – ІІ місце.

Троян Богдана – І місце в І-му районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний»

ІІІ місце в районному конкурсі серед учнів закладів освіти на кращу Валентинку

 

Кобзар Раміль III місце  в конкурсі вітальних листівок до Дня Збройних Сил України «Героїв стежина- від батька до сина», що проводила Валківська районна централізована бібліотечна система

Спортивні досягнення 2018/2019 н.р.

Рік

Назва заходу

Кращі учасники

Результат

1

2018

Всеукраїнські фінальні змагання на Кубок «Золотий колос України»

Ващенко В., Панасенко О., Михайловський М., Греков П., Новіков К., Назаренко О., Олешкевич В., Панасенко О.,Корецький М., Мерлай М.

I місце

2

2018/2019

Заходи до Олімпійського тижня

Кулак Д., Гоман В., Попова В., Греков П., Даниленко К., Даниленко А.

 

3

2018/2019

Легка атлетика в рамках районної Спартакіади «Спорт протягом життя»

Несен О., Попова В., Зягун А., Занько К., Собакар В.

 

4

2018/2019

Змагання з легкої атлетики з чотирьох видів спорту в рамках районної Спартакіади «Спорт протягом життя»

Несен О., Попова В., Зягун А., Занько К., Собакар В.

 

5

2018/2019

Волейбол хлопці та дівчата в рамках районної Спартакіади «Спорт протягом життя»

Попов А., Попов Д., Попов М., Даценко П., Винник А.,

 

 

6

2018/2019

Футбол «Шкіряний м’яч U-13»

хлопці та дівчата 2005 р.н.

в рамках районної Спартакіади «Спорт протягом життя»

Несен О., Мерлай М., Греков П., Собакар В. Панасенко О., Назаренко О., Новіков К.,

I місце

7

2018/2019

Футбол «Шкіряний м’яч U-12»

хлопці та дівчата 2006 р.н.

в рамках районної Спартакіади «Спорт протягом життя»

Греков П., Новіков К., Назаренко О., Олешкевич В., Панасенко О.,

I місце

8

2018/2019

Футбол «Шкіряний м’яч U-10»

хлопці та дівчата 2008 р.н.

в рамках районної Спартакіади «Спорт протягом життя»

Чирик Є., Миргородський Є., Продан П., Радченко А., Малахай О.

 

9

2018/2019

Баскетбол 3х3

Даценко П., Занько К., Травенко Є., Кулак Д.

II місце

10

2018/2019

Турнір з футболу пам’яті А.Г. Свистунова серед учнів 6-7 кл.

 

Греков П., Новіков К., Назаренко О., Олешкевич В.,Несен О.

 

11

2018/2019

Турнір з футболу пам’яті А.Г. Свистунова серед учнів 8-9 кл.

 

Собакар В., Мерлай М.,Гойденко О., Корецький М.

 

12

2018/2019

Турнір з футболу пам’яті А.Г. Свистунова серед учнів 10-11класів

Попов А., Попов Д., Попов М.,

 

13

2018/2019

Шахи «Біла тура» в рамках районної Спартакіади «Спорт протягом життя»

 

Попова В., Плахтій Є., Корсун Є.

 

14

2018/2019

Турнір з міні-футболу «Пісочинська весна»

Ващенко В., Панасенко О., Михайловський М., Греков П., Новіков К., Назаренко О., Олешкевич В.,

I місце

15

2018/2019

Баскетбол (область)

Даценко П., Занько К., Травенко Є., Кулак Д.

I місце

16

2018/2019

Всеукраїнські дитячі спортивні ігри «Старти надій» в рамках районної Спартакіади «Спорт протягом життя»

Несен О., Іщик Л., Даниленко А., Новіков К., Мерлай М., Попов М., Пугач Я., Зягун А., Греков П., Гоман В.

I місце в естафеті

17

2018/2019

«Кубок Надії» в рамках IV Кубку Plarium Ukraine пам`яті Бориса Ланевського м. Харків

Греков П., Ващенко В., Назаренко О., Несен О., Новіков К., Панасенко О., Михайловський М., Мерлай М., Мовсесян Ю.

II місце

18

2018/2019

Турнір з футболу серед дітей 2007-2008 р.н. з нагоди 28-річниці Дня Незалежності України

Новіков К., Панасенко О.,Ващенко В., Греков П., Михайловський М.

I місце

19

2018/2019

Турнір з футболу серед дітей 2007-2008 р.н. з нагоди 28-річниці Дня Незалежності України

Радченко А., Чирик Є., Продан П., Малахай О., Самохвалов В., Панасенко В.

II місце

20

2018/2019

Спортивні змагання серед дітей молодшого шкільного віку з нагоди 28-річниці Дня Незалежності України

Чирик Є., Самохвалов В.

I ,II місце

Календарь
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архив записей
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz